Aktuality

JARNÍ KONCERT HUDEBNÍCH KROUŽKŮ

Milí rodiče,

srdečně Vás zveme na tradiční Májový koncert dětí z hudebních kroužků. Děti paní uč. Haltufové vystoupí ve středu 22. května od 16:30 hodin na 1. stupni ZŠ SION (ul. Mandysova 1434). Vystoupení dětí paní uč. Vítové a paní uč. Zuščákové proběhne v úterý 28. května, taktéž od 16:30 hodin, na 1. stupni ZŠ SION.

Číst dál...

Jaký byl Nova cup 2019

V sobotu 13. dubna jste nás mohli vidět na cyklistickém závodu Nova cup. Opět nechybělo Vámi tolik oblíbené florbalové hřiště, koutek legorobotů a koutek malování.

Číst dál...

Pozvánka na kroužek Předškoláka

Srdečně zveme všechny zájemce:-)

Číst dál...

Prezentace DDM v OC Futurum

V těchto dnech probíhá prezentace DDM v OC Futurum. Přijďte si vyzkoušet např. kroužek legorobota - ovládání aut ze stavebnice Lego technic. Zároveň se můžete informovat o nabídce kroužků.

Číst dál...

POSTUP PRO PŘIHLÁŠENÍ DO SYSTÉMU EDUPAGE DDM NOVÉ GENERACE

Milí rodiče,

níže Vám zasíláme informace, jakým způsobem se lze přihlásit do systému EduPage DDM Nová generace, ve kterém najdete potřebné údaje pro úhradu kroužků.

Číst dál...

Přihláška na kroužky pro rok 2018/2019

Přihlášku na kroužky pro školní rok 2018/2019 si můžete stáhnout zde.

Změna variabilního symbolu u plateb za děti

Vážení rodiče,

z důvodu zavádění nových pravidel ochrany osobních dat (GDPR) jsme nuceni u Vašeho dítěte provést změnu variabilního symbolu pro zasílání plateb. Jako nový variabilní symbol uvádějte přidělené číslo, které naleznete po přihlášení do EduPage v sekci plateb v pravé horní části. 

Číst dál...