Pozvánka na Adventní trhy (30. 11.)

Milí rodiče,

srdečně Vás a Vaše děti zveme na tradiční Adventní trhy, které se uskuteční již příští týden v pátek 30. 11. od 16:30 do 18:00 hodin na zahradě ZŠ Sion, ul. Kleinerových 550. Budete si opět moci zakoupit výrobky dětí z naší školy i školky. Koupí vánočního dárku můžete podpořit děti a maminky z azylového domu pro matky s dětmi. Část výtěžku půjde na podporu dítěte adoptovaného na dálku naší školou (více info v průběhu akce). Těšit se můžete také na vystoupení uměleckých kroužků při DDM Nová generace. Přijďte s námi opět strávit pohodový předvánoční čas provoněný cukrovím za zvuku vánočních koled.

Budeme se těšit:-)

Pozvánka na Adventní trhy

POSTUP PRO PŘIHLÁŠENÍ DO SYSTÉMU EDUPAGE DDM NOVÉ GENERACE

Milí rodiče,

níže Vám zasíláme informace, jakým způsobem se lze přihlásit do systému EduPage DDM Nová generace, ve kterém najdete potřebné údaje pro úhradu kroužků.
Na stránce https://ddmng.edupage.org/ zadáte vaše (rodičovské) přihlašovací jméno ve tvaru jmeno.prijmeni a Vaše heslo, které jste si nastavili. Pokud jste se ještě do systému nikdy nepřihlašovali, je potřeba si ho nastavit. Proto jsme Vám zaslali e-mail s dočasným přístupovým heslem, které si po přihlášení potom ve svém profilu (tlačítko vpravo nahoře) změníte. Pokud heslo zapomenete, obnovíte si ho tak, že klepnete na odkaz Neznám přihlašovací jméno nebo heslo. Tam zadáte vaše (rodičovské) přihlašovací jméno ve tvaru jmeno.prijmeni. Na Váš e-mail přijde zpráva o obnovení ztraceného hesla. Tam klepnete na odkaz Změnit heslo a zadáte heslo, kterým se chcete do systému přihlašovat. Potom se dáte Přihlásit a zadáním přihlašovacích údajů (jmeno.prijmeni a Vámi právě zadané heslo) byste se měli do systému už přihlásit. Také později v budoucnu lze tento způsob využít při ztrátě nebo změně hesla zasláním odkazu na obnovení hesla na Váš e-mail.

Vygenerované předpisy za kroužky a platební údaje vč. přiděleného variabilního symbolu naleznete v sekci KOMUNIKACE - PLATBY.

V případě nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme a přejeme příjemný den.

Tým DDM Nová generace