Předběžné přihlašování na kroužky 2018/2019

Dobrý den,

dovolujeme si informovat, že nyní je již plně spuštěno elektronické předběžné přihlašování na kroužky DDM Nová generace pro následující školní rok 2018/2019.

Přihlašování na kroužky probíhá na tomto odkazu:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeN3Hh-0igzDMbb4Rmdg8qdzs32IWKuOjVgEkq499XgR3wAMw/viewform

Vyplněním této předběžné přihlášky zjistíme Váš zájem o kroužky a pomůže nám to v sestavování rozvrhu kroužků. Zároveň si tím rezervujete místo na kroužcích, u kterých hrozí, že zájem přesáhne kapacitní možnosti.

Nabídka kroužků může být do září ještě aktualizována - ceny, termíny a časy konání kroužků budou stanoveny po prázdninách na začátku září 2018. Pokud bude naplněna kapacita v daném kroužku, o přijetí bude rozhodovat datum odeslání předběžné přihlášky. Závazné potvrzení bude probíhat opět začátkem září, až budou jasné termíny kroužků a rozvrhy dětí. Kroužky zahájí svou činnost v první polovině září 2018. 

Děkujeme a přejeme krásné a pohodové léto:-)

S pozdravem
Tým DDM Nová generace

Změna variabilního symbolu u plateb za děti

Vážení rodiče,

z důvodu zavádění nových pravidel ochrany osobních dat (GDPR) jsme nuceni u Vašeho dítěte provést změnu variabilního symbolu pro zasílání plateb. Jako nový variabilní symbol uvádějte přidělené číslo, které naleznete po přihlášení do EduPage v sekci plateb v pravé horní části.  Prosíme Vás, abyste již veškeré další platby posílali pod tímto novým variabilním symbolem, tedy abyste si případně provedli i úpravy svých trvalých příkazů. Tento nový variabilní symbol bude přidělen Vašemu dítěti po celou dobu jeho docházky do našeho DDM. Za způsobené komplikace se předem omlouváme.

Kancelář DDM

Nabídka práce v DDM Nová generace – trenér florbalu

Trenér florbalu Hradečtí Lvi FBC Sion

Požadavky:

kvalifikace trenéra či pedagoga volného času
trenérská licence vítána
schopnost týmové práce
spolupodílení se na tvorbě atmosféry DDM
pozitivní směřování dětí a mládeže
možnost jezdit na ligové turnaje jeden den o víkendu cca 2x za měsíc

Nabízíme:

možnost dlouhodobé spolupráce
získání praxe
příjemné prostředí a zázemí
nástup možný ihned

Své životopisy prosím zasílejte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Více informací o klubu na: www.hradectilvi.cz.

Pozvánka na historicko-turistický kroužek

Zveme Vás na historicko-turistický kroužek.

Scházíme se každé pondělí na Mandysce 15:00-17:00 h.

Podnikáme výlety za dobrodružstvím a historií a to vše s kamarády. Prostě občas se na něco zajímavého podíváme, něco zajímavého objevíme, spousty her si zahrajeme a někdy se i něco přiučíme. Podnikli jsme výpravy za historií do okolí, ale třeba také jsme venčili pejska a rádi přivítáme nové kamarády.

Zájemci prosím hlaste se u Aleny Muzikantové na tel. 608700227

Pozvánku si můžete stáhnout ve formátu PDF.