Individuální vzdělávání

Individuální vzdělávání

V případě zájmu o zapsání Vašeho dítěte do režimu individuálního vzdělávání prosím kontaktujte kancelář ZŠ Sion, na tel. 775 253 363 nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Milí rodiče,

ohledně možnosti individuálního vzdělávání Vašeho dítěte na naší škole, veškerých informací, vyřizování administrativních záležitostí atp. pro školní rok 2017/2018 jsme Vám k plně dispozici od 21. 8. 2017


Vzhledem k tomu, že hned na počátku července nás většina odjela na náš tradiční dětský tábor, budeme se s předanými materiály týkajícími se "domácí školy" seznamovat postupně po návratu z tábora a naplno jakmile se činnost školního týmu opět naplno rozběhne.


Přejeme Vám krásné léto a pohodové prázdninové dny!

Denis Doksanský a Jana Kočnarová, 7. 7. 2017

 

mail rodičům ze dne 3. 7. 2017

Milí rodiče,
dovoluji si Vás pozdravit z Centra Sion, provozovatele ZŠ Sion J. A. Komenského.


Chtěl bych navázat na páteční e-mail Stáni Kratochvílové a Renáty Hrochové. Vzhledem k dotazům některých z Vás bych chtěl jasně vyjádřit, že na našem přikrytí individuálního vzdělávání se nic nemění. 


Tzv. domácí školu přikrýváme z přesvědčení, že za vzdělávání svých dětí odpovídají rodiče, což na jedné straně uplatňujeme v rámci denního vzdělávání přímo v naší škole a na druhé právě přikrýváním režimu individuálního vzdělávání. 


Na tomto přístupu se nic nemění ani při případných personálních změnách. Obou dámám k 30. 6. končila pracovní smlouva v naší ZŠ a obě jsme oslovili s tím, že bychom s nimi chtěli osobně projednat další možnou spolupráci a její případné podmínky. Setkání se již uskutečnit nepodařilo, neboť kolegyně sdělily, že již pokračovat nechtějí. Tato rozhodnutí bereme na vědomí a obou dámám za jejich dosavadní spolupráci a činnost ve prospěch domácího vzdělávání děkujeme.


Počítáme s tím, že zastřešení individuálního vzdělávání ze strany naší školy by mělo probíhat víceméně stejně jako doposud. Vaše děti zůstávají nadále žáky ZŠ Sion J. A. Komenského v režimu IV.


Byť jsme to neplánovali, během prázdnin budeme mj. řešit, jak ze strany školy personálně režim individuálního vzdělávání přikrývat. Pokud byste měli tipy ze svého okolí na vhodné kandidáty, budeme rádi, pokud nalezneme lidi, kteří se v prostředí domácího vzdělávání již pohybují.


Přeji Vám i Vašim dětem krásné léto a těším(e) se na další spolupráci.

Srdečně zdraví

Denis Doksanský, ředitel Centra Sion, provozovatele Sion MŠ, ZŠ, SŠ a DDM

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.