DDM Nová generace neustále rozšiřuje svoji nabídku

Od 1. 1. 2012 samostatně existuje DDM Nová generace, který samozřejmě spolupracuje se školou a snaží se nabídnout zajímavé kroužky nejen pro naše školáky, ale i pro děti z celého města.

Součástí DDM Nová generace je také náš florbalový klub Hradečtí lvi FBC Sion. Hrajeme ligu Královéhradeckého a Pardubického kraje. Dětem se věnují trenéři s pedagogickými a trenérskými zkušenostmi, kteří již mnoho let (a stále rádi) pracují s dětmi a mládeží.

Všechny kroužky jsou tedy otevřené i dětem mimo naši školu, což znamená, že naši školáci s sebou mohou vzít své kamarády z jiných škol, bratrance a sestřenice (prostě celou rodinu). Jediným omezením je kapacita jednotlivých kroužků.

Všechny kroužky v DDM jsou placené - naši žáci ale zaplatí méně, budou mít totiž zvýhodněnou cenu oproti dětem z jiných škol.

Přejeme všem dětem, aby se jim v DDM Nová generace líbilo a hodně se toho naučily!

Více informací naleznete na webu DDM Nová generace.

uvod-hesla

Deváťáci přijati - gratulujeme!

Gratulujeme všem našim deváťákům k úspěšnému složení přijímacích zkoušek a přijetí na vybraných školách.

Reklamní video Mirka Vaňury

Škola na horách 2018

Horské hřebeny a sjezdovky přivítaly naše školáky s otevřenou náručí a nabídly jim krásný týden plný lyžování, snowbordování, bobování, běžkování a zimních radovánek.

Šerpování deváťáků

V sobotu 3. února se uskutečnil Reprezentační ples hradeckého Centra Sion, jehož se každoročně účastní i žáci deváté třídy základní školy.

partneri
uvod-organizace1