Tým školy

Tým školy 2017-2018

Budova Mandysova
Daniela Truhlářová - vedoucí učitelka budovy Mandysova, třídní učitelka 1. třídy
Martina Dobešová - družinářka 1. třídy, asistentka 4. třídy
Jan Klimoš – třídní učitel 2. třídy
František Kamenický - družinář 2. třídy
Soňa Smitková - třídní učitelka 3. třídy
Lukáš Brebera - asistent 3. třídy
Karolína Svobodová - asistentka a družinářka 3. třídy
Pavlína Švehlová - třídní učitelka 4. třídy
Alena Henclová - asistentka a družinářka 4. třídy, učitelka českého jazyka a hudební výchovy
Gabriela Wágnerová - asistentka
Petra Dachovská - učitelka anglického jazyka
Jan Skořepa - učitel počítačů a psaní všemi deseti
Leoš Heger - učitel biblické výchovy

Budova Kleinerových
Jana Kočnarová – ředitelka školy, učitelka biblické výchovy a výchovy ke zdraví
Petra Dachovská - třídní učitelka 5. třídy, učitelka angličtiny
Ilona Bublová - asistentka 5. třídy, učitelka tělesné výchovy, školní klub
Natálie Vrbová - třídní učitelka 6. třídy, učitelka českého jazyka, anglického jazyka, německého jazyka a psaní všemi deseti
Alena Pinkasová - asistentka 6. třídy, učitelka dějepisu, světa kolem nás a tělesné výchovy
Petr Toman - třídní učitel 7. třídy, učitel českého jazyka, anglického jazyka a občanské výchovy
Kateřina Továrková - asistentka 7. třídy
Pavlína Bártová - vedoucí učitelka budovy Kleinerových, třídní učitelka 8. třídy, učitelka českého jazyka
Tomáš Zuščák - třídní učitel 9. třídy, učitel matematiky a přírodních věd
Filip Frýda - týmový učitel 9. třídy, učitel tělesné výchovy, školní klub
Martina Sálová - asistentka 9. třídy, učitelka tělesné výchovy, školní klub
Jiří Bartoš - učitel matematiky
Karolína Janderová - učitelka přírodních věd
Martina Záplatová - učitelka šikovných rukou, přírodních věd, pracovních činností a umění a kultury
Jan Skořepa - učitel počítačů
Kristýna Jarkovská - učitelka psaní všemi deseti a tělesné výchovy
Soňa Smitková - učitelka hudební výchovy
Leoš Heger - učitel výchovy ke zdraví

Provoz
Václav Pelcl - vedoucí provozu a kuchyně
Jan Skořepa - technická podpora, kancelář školy
Lenka Bednářová - kancelář školy (budova Mandysova)
Alena Muzikantová - kancelář školy a DDM (budova Kleinerových)
Lenka Ulmanová - administrativa
Zdeňka Janková - úklid, výdej obědů (budova Mandysova)
Zdeňka Rybková - výdej obědů (budova Mandysova)
Věra Munzarová - úklid, výdej obědů (budova Kleinerových)
Pavla Pivoňková - výdej obědů (budova Kleinerových)
Denisa Škrášková - vedoucí kuchařka
Štěpánka Šlesingerová - kuchařka
Štěpánka Prokopová - kuchařka
Pavel Janeček - školník

Ostatní
Eva Skalická - speciální pedagog
Judita Kapicová - učitelka individuálního vzdělávání
Hana Tůmová - učitelka individuálního vzdělávání
Lada Fialová - administrativa individuálního vzdělávání
Irena Steinhauserová - koordinátorka individuálního vzdělávání

uvod-hesla

Deváťáci přijati - gratulujeme!

Gratulujeme všem našim deváťákům k úspěšnému složení přijímacích zkoušek a přijetí na vybraných školách.

více

Reklamní video Mirka Vaňury

 

více

Škola na horách 2018

Horské hřebeny a sjezdovky přivítaly naše školáky s otevřenou náručí a nabídly jim krásný týden plný lyžování, snowbordování, bobování, běžkování a zimních radovánek.

více

Šerpování deváťáků

V sobotu 3. února se uskutečnil Reprezentační ples hradeckého Centra Sion, jehož se každoročně účastní i žáci deváté třídy základní školy.

více

partneri
uvod-organizace1