Tým školy

Tým školy 2016-2017

Budova Mandysova
Daniela Truhlářová - vedoucí učitelka budovy Mandysova, třídní učitelka 1. třídy
Gabriela Wágnerová - asistentka 1. třídy
Michaela Maršalová - družinářka 1. třídy
Marcela Hrochová - třídní učitelka 2. třídy, učitelka počítačů
Jan Klimoš – družinář 2. třídy
Klára Kmoníčková - asistentka 2. třídy, družinářka 3. třídy
Pavlína Vorlová - třídní učitelka 3. třídy
Aneta Grohová - asistentka a družinářka 3. třídy
Soňa Smitková - třídní učitelka 4. třídy
Ilona Bublová - družinářka 4. třídy
Petra Dachovská - učitelka anglického jazyka
Žaneta Potměšilová - učitelka hudební výchovy
Jan Skořepa - učitel počítačů

Budova Kleinerových
Jana Kočnarová – ředitelka školy, třídní učitelka 5. třídy, učitelka biblické výchovy
Blanka Klimešová - asistentka 5. třídy
Petr Toman - třídní učitel 6. třídy, učitel dějepisu, zeměpisu, anglického jazyka a světa kolem nás
Petra Divanović - asistentka 6. třídy
Pavlína Bártová - vedoucí učitelka budovy Kleinerových, třídní učitelka 7. třídy, učitelka českého jazyka
Tomáš Zuščák - třídní učitel 8. třídy, učitel přírodních věd
Filip Frýda - týmový učitel 8. třídy, učitel tělesné výchovy, školní klub
Martina Sálová - asistentka 8. třídy
Magdalena Součková - třídní učitelka 9. třídy, učitelka matematiky a německého jazyka
Alena Pinkasová - asistentka 9. třídy, školní klub
Karolína Janderová - učitelka přírodních věd
Monika Kalčíková - učitelka českého jazyka
Martina Záplatová - učitelka umění a kultury a pracovních činností
Natálie Vrbová - učitelka českého, anglického a německého jazyka a hudební výchovy
Lenka Raszková - učitelka anglického jazyka a tělesné výchovy
Bohumila Smolíková (Raisová) - učitelka matematiky
Tomáš Novák - učitel počítačů
Leoš Heger - učitel anglického jazyka a občanské výchovy
Lucie Kloutvorová - učitelka tělesné výchovy, školní klub
Jan Verner - školní klub

Provoz
Petr Bača - vedoucí provozu a kuchyně
Jan Skořepa - technická podpora, kancelář školy
Petra Rezková - kancelář školy (budova Mandysova)
Alena Muzikantová - kancelář školy a DDM (budova Kleinerových)
Lenka Ulmanová - administrativa
Kateřina Machútová - úklid, výdej obědů (budova Mandysova)
Milena Řadová - výdej obědů (budova Mandysova)
Věra Munzarová - úklid, výdej obědů (budova Kleinerových)
Pavla Pivoňková - výdej obědů (budova Kleinerových)
Denisa Škrášková - vedoucí kuchařka
Štěpánka Šlesingerová - kuchařka
Štěpánka Prokopová - kuchařka
Libor Svoboda - školník

Ostatní
Eliška Mniazgová - speciální pedagog
Stanislava Kratochvílová - učitelka domácího vzdělávání
Renata Hrochová - učitelka domácího vzdělávání

uvod-hesla

Deváťáci přijati - gratulujeme!

Gratulujeme všem našim deváťákům k úspěšnému složení přijímacích zkoušek a přijetí na vybraných školách.

více

Reklamní video Mirka Vaňury

 

více

Škola na horách 2018

Horské hřebeny a sjezdovky přivítaly naše školáky s otevřenou náručí a nabídly jim krásný týden plný lyžování, snowbordování, bobování, běžkování a zimních radovánek.

více

Šerpování deváťáků

V sobotu 3. února se uskutečnil Reprezentační ples hradeckého Centra Sion, jehož se každoročně účastní i žáci deváté třídy základní školy.

více

partneri
uvod-organizace1