Úspěchy naší školy 2009-2010

Úspěchy naší školy 2009-2010

Matematický klokánek

Jan Holas se umístil v roce 2010 na 1. místě v krajském kole matematické soutěže Matematický klokánek (kategorie Cvrček).

 

Hradecké sportovní hry

Dominik Müller obsadil první místo v běhu na 60 metrů v rámci hradeckých sportovní her v roce 2010.

 

Testy SCIOlogo scio

Ve školním roce 2009/2010 naše škola podstoupila srovnávací testy SCIO žáků 7. tříd, jichž se zúčastnilo 237 škol z celé ČR s téměř 6,5 tisíci žáky. Co se týče studijních výsledků, dosahovala ZŠ Sion parametry víceletých gymnázií a vysoce převyšovala běžné základní školy. Doslova bylo ve zprávě uvedeno, že ZŠ Sion v češtině, matematice a obecných studijních předpokladech dosáhla špičkových výsledků a patří mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Podrobné výsledky si můžete přečíst zde (PDF).
Spolu s tím dosáhli dva žáci 8. třídy vynikajícího výsledku v Královéhradeckém kraji v testech z matematiky (1. místo) a v obecných studijních předpokladech (2. místo). 

uvod-hesla

Deváťáci přijati - gratulujeme!

Gratulujeme všem našim deváťákům k úspěšnému složení přijímacích zkoušek a přijetí na vybraných školách.

více

Reklamní video Mirka Vaňury

 

více

Škola na horách 2018

Horské hřebeny a sjezdovky přivítaly naše školáky s otevřenou náručí a nabídly jim krásný týden plný lyžování, snowbordování, bobování, běžkování a zimních radovánek.

více

Šerpování deváťáků

V sobotu 3. února se uskutečnil Reprezentační ples hradeckého Centra Sion, jehož se každoročně účastní i žáci deváté třídy základní školy.

více

partneri
uvod-organizace1