Co s sebou do školky

   Milí rodiče, na některých školkových programech chceme dětem zapisovat nebo nalepovat krátké zprávy o tom, co jsme dělali, abyste o tom měli přehled, a pokud je to potřeba, tak s nimi mohli některé věci procvičovat. U vybraných programů děti dostávají i A4 papíry, které si vkládají do desek. Na některé programy jsou potřeba i různé pomůcky či oblečení.

   Níže proto uvádíme seznam věcí (jako jsou různé notýsky, desky, pomůcky, pracovní košile apod.), které jsou na daný program potřeba a prosíme vás, jestli byste je mohli dětem opatřit podle programu, na který chodí.

Program/činnost

Potřeby a pomůcky

Školkový program

Náhradní oblečení pro případné nehody, oblečení na písek, zástěrka na malování a praktické činnosti, oblečení na sportování včetně vhodné obuvi dovnitř/ven (nejsou vhodné přezůvky, kde není pevná noha, ani kalhoty).

Angličtina

  

Předškolák

Desky na pracovní papíry – A4, pastelky se základními barvami (stačí i malé), 2x ořezaná obyčejná tužka, guma, ořezávátko - vše prosím dejte dětem do jedné igelitové tašky

Flétnička

Flétnu v pouzdře se štětcem na čištění, menší sešit na zapsání úkolu, noty - sešit "Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami - I. Hlavatá – vše prosím dejte dětem do jedné igelitové tašky.

Šikulky, vaření

Pracovní košile či zástěra

Sportovky

Věci vhodné na sportování (tepláky či volné kraťasy, triko, tepláková bunda nebo sportovní mikina), vhodná obuv (na kopání, běhání) - dovnitř i ven

Tancování

Pokud chcete, můžete pořídit dětem cvičky nebo piškoty

Táborník a ekologie

Batůžek, lahvičku s pitím