Tým školy 2019-2020

Budova Mandysova (1.-4. třída)
Daniela Truhlářová – zástupce ředitelky pro budovu Mandysova, třídní učitelka 1. třídy, metodik prevence
Lukáš Brebera – učitel tělocviku, asistent 1. třídy, družina 1. třídy
Soňa Smitková – třídní učitelka 2. třídy
Kristýna Minarovičová – učitelka tělesné výchovy, družina 2. třídy
Kateřina Chocholáčová – třídní učitelka 3. třídy
Katarína Rollová – asistentka 3. třídy
Karolína Kozlovská – vedoucí družiny, družina 3. třídy
Jana Kyralová – třídní učitelka 4. třídy
Martina Dobešová – asistentka 4. třídy, družina 4. třídy
Petra Dachovská – učitelka anglického jazyka
Jan Skořepa – učitel počítačů a psaní všemi deseti
Gabriela Wagnerová – vedoucí studentských praxí
Tomáš Zuščák – učitel biblické výchovy

Budova Kleinerových (5.-9. třída)
Pavlína Bártová – ředitelka školy, výchovný poradce, týmová učitelka 8. třídy, učitelka českého jazyka
Andrea Chochrunová – třídní učitelka 5. třídy, učitelka hudební výchovy, šikovných rukou, pracovních činností a umění a kultury
Eliška Cutychová – asistentka 5. třídy, učitelka tělesné výchovy, speciální pedagog
Petr Toman – třídní učitel 6. třídy, učitel českého a anglického jazyka
Martina Sálová – asistentka 6. třídy, učitelka tělesné výchovy, vedoucí školního klubu
Petr Matys – asistent 6. třídy, školní klub
Galina Tjuková – třídní učitelka 7. třídy, učitelka německého jazyka, světa kolem nás, přírodních věd a tělesné výchovy
Petra Polívková – týmová učitelka 7. třídy, učitelka přírodních věd
Václav Kohout – třídní učitel 8. třídy, učitel dějepisu, počítačů, psaní všemi deseti, občanské a tělesné výchovy
Květa Zachařová – třídní učitelka 9. třídy, učitelka matematiky a tělesné výchovy
Kateřina Továrková – asistentka 9. třídy, školní klub
Nikola Smutná – učitelka přírodních věd a českého jazyka
Helena Honkiszová – učitelka anglického a ruského jazyka
Jan Skořepa – učitel počítačů a psaní všemi deseti

Provoz
Jan Skořepa – technická podpora, kancelář školy
Lenka Bednářová – kancelář školy (budova Mandysova)
Alena Muzikantová – kancelář školy a DDM (budova Kleinerových)
Lenka Ulmanová – administrativa
Denisa Škrášková – vedoucí kuchyně, vedoucí kuchařka
Danuše Tomášová – kuchařka, výdej obědů (budova Mandysova)
Pavla Pivoňková – kuchařka, výdej obědů (budova Kleinerových)
Lenka Zavoralová – úklid
Karel Beran – školník

Ostatní
Irena Steinhauserová – administrativa a koordinátorka individuálního vzdělávání
Judita Kapicová – učitelka individuálního vzdělávání
Hana Tůmová – učitelka individuálního vzdělávání