ZHODNOCENÍ POŘÁDANÉHO TURNAJE DOROSTU – 26. 9. 2020, HOŘICE

Turnaje v Hořicích se zúčastnili tito hráči: Bárta Leoš, Cepko Adam, Janda Jiří, Jedlička Adam, Jedlička David, Paar Daniel, Ševčík Lukáš, Tesař David, Vaculík Jakub, Vavřička Tomáš a Vlastník Martin

FBC Česká Skalice – FBC SION – DDM Nová Generace 1:8

Před utkáním s FBC Česká Skalice jsme cítili roli favorita a v utkání jsme chtěli získat tři body do tabulky. Nástup do utkání byl poznamenaný problémy s příjezdem některých hráčů na turnaj. Soupeř naši nekoncentrovanosti využil a vstřelil první branku. Naši hráči se postupně dostali do zápasu a začali soupeře přehrávat. Šancí na naší straně začalo přibývat a bylo jen otázkou času, kdy se skóre otočí v náš prospěch. Do konce první třetiny jsme nasázeli soupeři tři branky a tím mu ukázali, že tři body zůstanou doma. V druhé třetině jsme soupeře přestříleli 13:3, ale další góly jsme bohužel nepřidali. I v poslední třetině naši hráči na hřišti dominovali, předváděli pěkné kombinační akce a přidali dalších pět branek.

FBC SION – DDM Nová Generace – FBK Kobra Tatran Hostinné 3:11

Druhým naším soupeřem bylo družstvo FBK Kobra Tatran Hostinné. V tomto utkání jsme očekávali vyrovnaný průběh, ale věřili jsme, že pokud zahrajeme týmově, měli bychom utkání zvládnout. Vstup do utkání nám vyšel, hráli jsme více na balónku než soupeř a vypracovali jsme si střelecké pozice. Před polovinou třetiny jsme šli do vedení, ale soupeři se podařilo vyrovnat při jeho oslabení po naši nedůslednosti v obraně, kdy jeden hráč prošel přes tři bránící hráče. Naši hráči dál makali a na konci třetiny šli znovu do vedení. Velká škoda, že jsme v této třetině neproměnili více střel na bránu a nevybudovali si rozhodující náskok. Počet střel byl 11:4. Na začátku druhé třetiny se soupeři podařilo vyrovnat při přesilové hře. Tato část utkání byla vyrovnaná, hra se odehrávala většinou mezi brankovišti, kde hráči sváděli množství osobních soubojů. I nám se podařilo vstřelit branku při přesilové hře a jít tak znovu do vedení. Bohužel se nám hrubě nepovedl závěr třetiny, kdy jsme během 6 vteřin obdrželi dvě branky. Před třetí třetinou jsme si řekli, že chceme bojovat a pokusíme se utkání otočit. Po 34 vteřinách jsme však inkasovali další branku a to dostalo soupeře na koně. Našim hráčům vázla kombinace, mnohdy se nedokázali prosadit v situacích 1 na 1 a ani pohyb na hřišti nebyl podle našich přestav. Soupeř našich zaváhání využíval a co hůř trestal, o čemž svědčí sedm branek v naši síti.

Tento turnaj nám ukázal, že v trénincích máme na čem pracovat. Následující turnaj odehrajeme 31. 10. 2020 v Kuklenách. Našimi soupeři Florbal Primátor Náchod B a FBC Česká Skalice.

Hezký den

Paar Jarmil

Posted in Aktuality.