ZHODNOCENÍ TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ – 4. 10. 2020, Předměřice n. L.

Do prvního turnaje nové sezóny jsme nastoupili v této sestavě:

Balda Kryštof, Fiala Roman, Horák Radim, Kouřim Martin, Kučera Matěj, Lipovský Ondřej, Mitiska Václav, Nouzovský Daniel, Paar Denis, Paar Dominik, Rázek Vít, Smetana Václav, Šťastný Tomáš, Štípek David a Štverák Daniel

Pro tři hráče to byl první turnaj za náš tým. 

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu družstvu FbC Sokol Předměřice nad Labem. Na našich hráčích bylo vidět velké odhodlání a od úvodního hvizdu makali naplno. Napadali rozehrávku soupeře, byli důrazní v osobních soubojích a nebáli se hrát jeden na jednoho. Zápas měl vysoké tempo, naši hráči předváděli pěkné kombinační akce.

V dalším utkáním jsme nastoupili proti družstvu Sokol Chlumec nad Cidlinou. Dobrý výkon v předchozím utkání jsme si přenesli i do tohoto zápasu. Snažili jsme se hrát rychlý florbal a když se někdy něco nepovedlo, hráči se navzájem zastoupili. Dostávali jsme se do nebezpečných prostorů a stříleli branky.

V posledním zápasu nás čekal tým FbC Hradec Králové bílí. I v tomto utkání nás čekal těžký soupeř. Obě družstva předváděla pěkný florbal. Důrazem i nasazením však naši hráči soupeře přehráli, předváděli aktivní hru. I v tomto zápase jsme se snažili hrát odvážně v situacích jeden na jednoho a poté využít přečíslení ke střele nebo kombinaci, což se nám často dařilo.

Turnaj ukázal, že se na něj naši hráči dobře připravili. Budeme na sobě dále v trénincích pracovat a zvyšovat naši kvalitu. Rodičům bych chtěl poděkovat za pomoc při dopravě hráčů na zápas a jejich povzbuzování. Další turnaj se koná dne 18. 10. 2020 v Náchodě.

Hezký den

Paar Jarmil

Posted in Aktuality.