Zhodnocení turnaje Hradec Floorball Cup – 4.9.2021

Dne 4. 9. 2021 jsme do turnaje Hradec Floorball Cup nastoupili v této sestavě:

Fiala Roman, Horák Radim, Knápek Ondřej, Krutiš Jan, Kučera Matěj, Mikula Oliver, Paar Denis, Paar Dominik, Smetana Václav, Šťastný Tomáš, Tomášek Jakub a Votroubek Jan

Pro většinu hráčů se jednalo o první turnaj na větším hřišti v počtu pěti hráčů. Bohužel příprava neprobíhala optimálně, na soustředění jsme se nesešli v plném počtu. Proto byla v naší hře ze začátku znát jistá nerozehranost a nesehranost.

Postupně jsme se ve skupině střetli s hráči FbC HK černí, Florbal Náchod, TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou, FbC HK bílí. Bohužel i přes zlepšený výkon jsme všechny naše zápasy prohráli a obsadili páté místo, které nás poslalo do předkola playoff proti čtvrtému týmu FbC HK černí. V první poločase byl zápas vyrovnaný, což dokumentoval průběžný stav o přestávce, na ukazateli svítil stav 2:2. Špatným obsazováním nebezpečných prostorů a menším důrazem na brankovišti jsme se v druhém poločase nechali soupeřem zatlačit. Jemu se podařilo několikrát skórovat, zatímco my jsme svoje šance nevyužívali. Zápas jsme nakonec prohráli 6:2.

Všichni hráči odevzdali v zápasech maximum, ale na soupeře to nestačilo. Turnaj mám tak ukázal, že v sezóně bude rozhodně na čem pracovat. Tréninky zahájíme 7. 9. 2021.

Fotky z akce najdete na facebookové stránce klubu.