Zhodnocení turnaje starších žáků v Kuklenách – 25.9.2021

Na turnaj starších žáků v Kuklenách jsme se sešli v této sestavě:

Brych Karel, Doksanský Benjamin, Fiala Roman, Horák Radim, Kučera Matěj, Majdjak Daniel, Mikula Oliver, Mitiska Václav, Paar Denis, Paar Dominik, Smetana Václav, Štípek David, Tomášek Jakub a Votroubek Jan

DDM Nová Generace – FbC Hradec Králové C 5:6

Do prvního utkání jsme nastoupili proti pořádajícímu týmu FbC Hradec Králové. Vstup do utkání se nám bohužel nevydařil, nesoustředili jsme se na hru, zmatky panovali i na střídačce. Soupeři se podařilo vstřelit brzkou branku a to ho uklidnilo. Postupně jsme se dostali do hry a měli i několik vyložených šancí. Bohužel se nám je nepodařilo proměnit. Soupeř takový problém neměl a do přestávky dvakrát skóroval. Ani vstup do druhého poločasu se nám nevydařil. Postupně jsme však převzali otěže utkání, hráči začali plnit to, co jsme si řekli na střídačce, a zápas jsme srovnali na stav 5:5. V závěru nás chvilka nepozornosti stála utkání. Přes mohutný tlak se nám vyrovnat nepodařilo.

FBC SION – DDM Nová Generace – Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:4

V druhém zápasu jsme nastoupili proti oddílu Orel Rtyně v Podkrkonoší, do kterého jsme nastoupili se změnami v sestavě. Utkání bylo od začátku poněkud vyhrocené z čehož vyplynulo několik vyloučení na obou stranách. Soupeř se ujal vedení 2:0. Našim hráčům se podařilo snížit. Akce na obou stranách se střídaly a obě družstva do přestávky ještě jednou skórovala. V druhém poločasu jsme ovládli hru, naši hráči hráli aktivně, dobře posouvali míček do brankových situací a třikrát skórovali. V závěru se soupeři podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu po naší nedůslednosti v obraně. Naši hráči si ale vítězství nedali vzít.

Orel Přelouč – FBC SION – DDM Nová Generace 0:12

V posledním utkání jsme nastoupili proti hráčům Orel Přelouč. Do tohoto utkání jsme udělali opět několik změn v sestavě. Od začátku byli naši hráči lepší na balónku a dobře kombinovali. Nebáli se hrát ani 1 na 1. Soupeře jsme několikrát zavřeli na jeho obranné polovině. Během prvního poločasu jsme rozhodli o zápasu vstřelením 6 branek. Ani v druhém poločasu naši hráči nepolevili v aktivitě a vsítili dalších 6 gólů. Připsali si tak zasloužené vítězství. První nulu v sezoně si vychatal náš brankář, který neměl v tomto utkání tolik práce, ale poradil si se všemi střelami.

Hráčům děkuji za nasazení a bojovnost, kterou ukázali. Zejména si cením, jaké výkony předvedli po prohraném prvním utkání ve druhém a třetím zápasu. Rodičům děkuji za skvělou podporu našeho týmu.

Fotky z akce najdete na facebookové stránce klubu.

Posted in Aktuality.