Zhodnocení turnaje v Holicích – 9.10.2021

Do turnaje v Holicích jsme nastoupili v této sestavě:

Bárta Leoš, Cepko Adam, Hlaváček Pavel, Horyna Matěj, Janda Jiří, Jedlička Adam, Jedlička David, Jošt Vojtěch, Paar Daniel, Ševčík Lukáš

FBC SION – DDM Nová Generace – FBC Trutnov (DTJ) 1:9

Do zápasu jsme vstoupili trochu nesoustředěně, soupeř nás zaskočil rychlým tempem a brzy vedl 3:0. Postupně jsme hru vyrovnali a začali se dostávat do šancí. Z jedné se nám podařilo i snížit, ale týmu Trutnova se podařilo opět náskok zvýšit. V druhé třetině byla hra hodně vyrovnaná a akce na jedné straně střídala šanci na straně druhé. Soupeři se podařilo v této části hry vstřelit další branku. Vstup do třetí třetiny se nám nevydařil. I přes velkou snahu našich hráčů, kteří na hřišti zanechali všechny své síly, soupeř vstřelil další dva góly. Hráči dál bojovali a nevypustili žádný osobní souboj, bohužel jsme nebyli schopni vstřelit další branku. To ale nebyl problém hráčů Trutnova, kteří v závěru vstřelili další dva góly.

Sokol Chlumec nad Cidlinou – FBC SION – DDM Nová Generace 3:3

Druhým naším soupeřem bylo družstvo Sokol Chlumec nad Cidlinou. Na tento zápas jsme si věřili a očekávali vyrovnané utkání. Museli jsme se obejít bez obvyklého kapitána, který do utkání nenastoupil. Soupeři se podařilo skórovat již po 27 vteřinách utkání. Náš tým ale makal a podařilo se mu vyrovnat dokonce ve vlastním oslabení. Naši hráči byli častěji na míčku, ale další šance neproměnili. Naopak soupeři se podařilo jít znovu do vedení. Začátek druhé třetiny se vydařil nám a po 21 vteřinách jsme srovnali. Bohužel soupeř odpověděl po dalších 33 vteřinách a šel tak znovu do vedení. Tím, jak bylo utkání vyrovnané, se i zvýšily emoce všech aktérů na hřišti. Vše vyvrcholilo ve třetí třetině. Podařilo se nám vsítit vyrovnávací gól a naši hráči se ze všech sil snažili o strhnutí vedené na svou stranu. Přes herní převahu se jim to však nepodařilo. Naopak v závěrečných vteřinách utkání jsme hasili brejk soupeře faulem a tak jsme ještě po vypršení hrací doby čelili trestnému střílení soupeře. Na výsledku se již nic nezměnilo a tak si z turnaje vezeme 1 bod do tabulky.

Následující turnaj odehrajeme 21. 11. 2021 v Hořicích. Našimi soupeři budou Klub SPV Pardubice a Florbal Primátor Náchod B. Turnaj budeme pořádat, tak již dopředu prosíme rodiče o pomoc s organizací.

Fotky z akce najdete na facebookové stránce klubu.

Posted in Aktuality.