Zhodnocení turnaje dorostu v Hostinném – 13.11.2021

Do sobotního turnaje v Hostinném jsme nastoupili v této sestavě:

Bárta Leoš, Hlaváček Pavel, Jedlička Adam, Jedlička David, Jošt Vojtěch, Ševčík Lukáš, Volf Lukáš, Mikula Oliver, Paar Denis, Paar Dominik a Votroubek Jan

FBC SION – DDM Nová Generace – FBC LETOHRAD Orel Orlice 5:2

Do zápasu jsme vstoupili soustředěně a brzy se ujali vedení. V první třetině byla hra vcelku vyrovnaná a jedna akce na straně jedné střídala šanci na straně druhé. V druhé třetině jsme se drželi více na balónku, naši hráči dobře kombinovali a snažili se hledat nebezpečné pozice, ze kterých se snažili vstřelit branku. Brankář soupeře však předváděl výborné zákroky. V této části jsme střelili také pouze jednu branku. V třetí části se soupeři podařilo snížit, ale naši hráči pokračovali ve své hře a brzy vstřelili další branky a zápas tak rozhodli. Hráčům soupeře se v závěru ještě podařilo výsledek kosmeticky upravit. Během utkání došlo ke zranění naše zkušeného obránce a tak jsme turnaj dohrávali pouze na tři obránce.

FBK Piráti Sokol Chrudim – FBC SION – DDM Nová Generace 9:4

Druhým naším soupeřem bylo družstvo FBK Piráti Sokol Chrudim. Bylo od začátku jasné, že nás bude čekat těžší soupeř. Úvod utkání byl trochu opatrný, soupeř lépe kombinoval. Naši hráči se snažili hrozit z brejků a po chybách soupeře při rozehrávce. Dostali se do několika brankových příležitostí, ale proměnit se je nepodařilo. Soupeř dvě své šance využil. V druhé třetině se obraz hry moc nezměnil. Hráči Chrudimi přidali další dvě branky. Po našem timeoutu se nám konečně podařilo vstřelit branku. Bohužel jsme inkasovali z následné přesilovky soupeře. Naši hráči odpověděli stejnou mincí a i oni využili přesilovou hru. Do konce třetiny se soupeř prosadil ještě dvakrát, naši hráči bohužel jen jednou. Třetí třetina pokračovala ve stejném duchu, hráči soupeře měli více ze hry a naši hráči se snažili hrozit z brejků. Nám se podařilo snížit, ale soupeř do konce utkání vstřelil další dva góly. Náš gólman podal výborný výkon, jinak by byl rozdíl branek ještě větší.

Hráčů patří dík za předvedené výkony a snahu. V tomto turnaji se představili vybraní hráči starších žáků, kteří do týmu dobře zapadli a posbírali cenné zkušenosti. Následující turnaj odehrajeme 5. 12. 2021 v Přelouči. Našimi soupeři budou týmy Orel Přelouč a Florbal Primátor Náchod B.

Fotky z akce najdete na facebookové stránce klubu.

Posted in Aktuality.