Přeskočit na obsah

Zhodnocení turnaje dorostenců v Hostinném – 26.2.2022

  Do sobotního turnaje v Hostinném jsme nastoupili v této sestavě:

  Bárta Leoš, Hlaváček Pavel, Jedlička Adam, Jedlička David, Jošt Vojtěch, Volf Lukáš, Zemánek Šimon, Mikula Oliver, Paar Denis, Paar Dominik a Votroubek Jan

  FLORBAL Hlinsko – FBC SION – DDM Nová Generace 1:7

  Do zápasu jsme vstoupili sebevědomě a brzy se ujali vedení. Od první minuty jsme diktovali tempo hry, byli lepší v herních činnostech jednotlivce i v kombinaci. Naši hráči předváděli pěkné útočné akce. V závěru první třetiny se nám podařilo využít přesilovku a dalším rychlým gólem odskočit do tříbrankového vedení. Do druhé třetiny jsme nastoupili jako uragán a soupeře vyloženě válcovali. Naši hráči využili další tři povedené kombinace k navýšení náskoku. Soupeři jsme v této části povolili pouze jednu střelu na naši branku. I v třetí části byl herní obraz podobný. Naši hráči bušili na obranu soupeře, brankáře zasypali patnácti střelami, ale podařilo se jim vstřelit jediný gól. Musím zde zmínit jeho výkon, během celého utkání čelil padesáti našim střelám. Našemu brankáři naopak v závěru pokazil čisté konto hráč soupeře, kterému se podařilo proměnit nařízené trestné střílení. Naši hráči si po vítězství připsali další tři body do tabulky.

  Druhým našim soupeřem měl být tým FBC Česká Skalice, ten však na utkání nedorazil. Hráčů patří dík za předvedené výkony a snahu. Určitě je potřeba během tréninku zapracovat na efektivitě v zakončení. Takovémuto utkání by určitě slušel dvojciferný příděl v brance soupeře. Následující turnaj odehrajeme 6. 3. 202 v Hořicích. Našimi soupeři by měly být týmy 1. FBC Polička dorostenci a FBC Dobruška. Turnaj navíc pořádáme.

  Fotky z akce najdete na facebookové stránce klubu.

  Hezký den

  Paar Jarmil