Přeskočit na obsah

Zhodnocení turnaje starších žáků v Hlinsku – 27.2.2022

  Nedělního turnaje starších žáků v Hlinsku jsme se zúčastnili v této sestavě:

  Brych Karel, Doležal Jakub, Doksanský Benjamin, Fiala Roman, Horák Radim, Kučera Matěj, Lipovský Ondřej, Majdjak Daniel, Mikula Oliver, Mitiska Václav, Novák Tadeáš, Paar Denis, Paar Dominik, Rázek Vít, Rybín Samuel, Smetana Václav, Šťastný Tomáš a Votroubek Jan

  FBC SION – DDM Nová Generace – FBC LETOHRAD Orel Orlice 4:12

  Do prvního utkání jsme nastoupili proti soupeři, kterému jsme chtěli oplatit porážku z posledního turnaje. Oba týmy si vytvořily střelecké příležitosti, ale velký rozdíl byl v jejich proměňování. Zatímco našim hráčům se nedařilo šance využít, soupeř skóroval a trestal naše chyby v obraně. První polovinu jasně vyhrál 1:6. Soupeř byl střelecky potentní i po přestávce, kdy nám nasázel dalších šest branek. My jsme výsledek jen lehce zkorigovali využitím tří příležitostí. Na počet střel byl zápas vyrovnaný, ale rozhodla jejich přesnost. Na našem výkonu se opět projevila špatná atmosféra v týmu. To je něco, co opravdu nehodlám dále trpět.

  FBC SION – DDM Nová Generace – SOKOLI Pardubice B 6:8

  V druhém zápasu jsme nastoupili proti týmu SOKOLI Pardubice B. Utkání bylo vyrovnané, oba týmy se snažily hrát rychlý útočný florbal a přetahovaly se o vedení. Před přestávkou se soupeři podařilo odskočit na rozdíl dvou branek. I po přestávce bylo utkání vyrovnané, šance se střídaly na obou stranách. V závěru vrhli naši hráči všechny síly do útku a podařilo se jim snížit na rozdíl jednoho gólu. Místo vytouženého vyrovnání však soupeř zpečetil vítězství.

  FBC SION – DDM Nová Generace – TJ Sokol Dvůr Králové nL 6:3

  Další utkání bylo derby s TJ Sokol Dvůr Králové nL. Vstup do utkání se nám vydařil, brzy jsme si vypracovali dvoubrankové vedení. Soupeř se však nevzdal a dvě své šance využil. V tomto utkání panovala na lavičce bojovná týmová atmosféra, která se projevila po přestávce. Naši hráči předváděli pěkné kombinační akce, nebáli se hrát jeden na jednoho a rychle posouvali míčky do brejků. Vstřelili jsme další tři góly. Soupeř se pokusil utkání zdramatizovat, ale naši hráči odpověděli další vsítěnou brankou. Připsali si tak zasloužené vítězství.

  Díky rodičům za povzbuzování týmu i ve chvílích, kdy se nám nedaří podle našich představ.

  Pro některé hráče tím florbalový den skončil. Někteří vyrazili do Pardubic a florbalový den si tak prodloužili. Nejdříve shlédli část utkání nejvyšší juniorské soutěže CE ligy mezi domácími SOKOLI Pardubice a PSN Tatran Střešovice. V týmu domácích se v brance představil odchovanec našeho týmu Paar Daniel. Bohužel se domácímu týmu proti favoritovy nepodařilo navázat na výkony, díky kterým obsadil 7. místo v základní části soutěže.

  Ani tím florbalový den ještě neskončil. Hráči měli možnost zažít atmosféru utkání Play-down mezi SOKOLI Pardubice a TJ Sokol Královské Vinohrady. Zápas měl všechny atributy důležitého utkání pro oba týmy. Domácí se hnali za vyrovnáním série a hosté pomýšleli na druhé vítězství. Důležitý bod si na své konto nakonec připsali domácí SOKOLI Pardubice. Velké poděkování patří hráčům Zozulákovi Martinovi a Halešovi Martinovi, kteří si po utkání našli čas, aby se s nimi mohli naši hráči vyfotit a popřát jim mnoho úspěchů do dalších bojů. Věřím, že naše hráče takový zážitek bude motivovat, aby v trénincích i zápasech pracovali vždy na 100 procent.

  Díky #SOKOLI

  Fotky z akce najdete na facebookové stránce klubu.

  Hezký den

  Paar Jarmil