Přeskočit na obsah

Zhodnocení turnaje dorostu v Hostinném – 17.4.2022

  Do předposledního turnaje dorostu v Hostinném jsme nastoupili v této sestavě:

  Hlaváček Pavel, Horák David, Jedlička Adam, Jedlička David, Jošt Vojtěch, Šturza Nikolas, Tříska Jan, Váňa Štěpán, Zemánek Šimon, Paar Denis a Paar Dominik

  FBC SION – DDM Nová Generace – Orel Přelouč 10:7

  Utkání bylo od začátku vyrovnané. Oba týmy chtěly hrát útočný florbal, který není sešněrovaný taktikou. Hra se většinou odehrávala před oběma brankami, ve střední části hřiště se hráči dlouho nezdržovali. Soupeř se sice ujal vedení, ale naši hráči brzy vyrovnali. Šance na jedné straně střídala povedenou akci na straně druhé. Skóre i hra byly hodně vyrovnané až do 30 minuty utkání. Našim hráčům se následně podařilo čtyřmi góly vybudovat rozhodující náskok. V závěr došlo již pouze ke kosmetické úpravě výsledku z obou stran. Vítězství tak znamenalo další tři body do ligové tabulky.

  Florbal Primátor Náchod B – FBC SION – DDM Nová Generace 8:6

  V následném utkání nás zaskočil soupeř, který se rozhodl bránit v bloku. Hráči Náchoda zahušťovali obranné pásmo a čekali na naše ztráty, po kterých nás trestali z protiútoků. Brzy si vypracoval třígólové vedení. Naši hráči se přes dobře organizovanou obranu těžko prosazovali, ale všichni makali. Zvýšeným důrazem v předbrankovém prostoru nakonec protrhli střeleckou smůlu a postupně smazali gólovou ztrátu a vyrovnali skóre na 6:6. Bohužel v závěru utkání nám soupeř vstřelil dva góly, na které jsme již neměli síly zareagovat, a rozhodl tak o svém vítězství.

  Obě utkání byla vyrovnaná, v jednom se nám podařilo strhnout vítězství na naši stranu, v druhém byl šťastnější soupeř. Tak to ve sportu bývá. Přesně taková utkání ale chceme hrát, protože ty naše hráče posouvají. Teď se připravíme na poslední turnaj sezóny, kterým se koná 1. 5. 2022 v Chlumci nad Cidlinou.

  Fotky z akce najdete na facebookové stránce klubu.

  Hezký den

  Paar Jarmil