Přeskočit na obsah

Přátelské utkání starších žáků v Hořicích – 20.5.2022

  Dne 20. 5. 2022 tým starších žáků sehrál přátelské utkání s týmem FBK Draci Hořice. Do utkání jsme nastoupili v této sestavě:

  Fiala Roman, Horák Radim, Knápek Ondřej, Kučera Matěj, Lipovský Ondřej, Majdjak Daniel, Mikula Oliver, Mitiska Václav, Novák Tadeáš, Paar Denis, Paar Dominik, Rázek Vít, Smetana Václav a Votroubek Jan

  Naši hráči měli poněkud vlažný vstup do utkání. Soupeř byl rychlejší a dravější a také se mu podařilo vstřelit první gól. Naši hráči se pomalu začali v nasazení soupeři vyrovnávat a zlepšili kombinaci. To jim postupně zajistilo otočení skóre. Zápas byl vyrovnaný, oba týmy předváděly rychlý útočný florbal. Soupeři se dvěma brankami podařilo opět výsledek zvrátit na svoji stranu. Naši hráči nesložili zbraně a dál bojovali o výsledek. Odměnou jim byla vyrovnávací branka. Oba týmy se v závěru snažily strhnout vítězství na svou stranu ještě během základní hrací doby, ale žádný gól již nepadl. O vítězi se tak nakonec rozhodovalo v 10 minutovém prodloužení. To naši hráči zvládli a třemi brankami utkání rozhodli.

  Pomalejší začátek a dobrý závěr velmi vyrovnaného utkání. Poděkování náleží trenérskému týmu FBK Draci Hořice, který nám umožnil si zase po dlouhé době zahrát utkání. Pokud se vše podaří domluvit, bude 10. 6. 2022 odveta.

  Děkujeme fanouškům = rodičům za jejich podporu.

  Fotky z akce najdete na facebookové stránce klubu.

  Hezký den

  Paar Jarmil