Co o nás říkají

Třída s prvky lesní školky

Náš syn navštěvuje školku Sion od 2,5 let jako cvrček a je moc spokojený. Do školky se vždy těší. Hodně času se tráví venku, na zahradě, na louce, v lesíku, kde se děti přirozeně učí formou hry.

Mnoho se toho naučil a jsem ráda, že jsme si právě tuto školku vybrali.

maminka od Jiříka

Rodinné prostředí pro dvouleté

Oceňujeme, kam jste nám Karolinku posunuli. Rádi bychom vám za ni poděkovali, je tak spokojená v prostředí, má oblíbence v kolektivu, velice ji chutná strava – tímto zdravíme a chválíme paní kuchařky. Líbí se nám náplň a režim dne. Dáváme ji do školky opravu s klidným srdcem a plnou důvěrou k vám.

maminka od Karolínky

Pěstování a exkurze

Ocenili jsme individuální přístup k dětem s důrazem na to, že děti jsou kamarády a jsou vedeny k tomu, aby se k sobě hezky chovaly. Také se nám líbilo environmentální zaměření se záhonky a vlastními výpěstky, které děti rády jedly. A v neposlední řadě exkurze do různých míst a pracovišť, kde si děti mohly rozšířit své obzory.

maminka od Issynky a Matýska

Přešli jsme ze státní školky

Jsme nad míru spokojeni s celým týmem působící ve školce, dětem se maximálně věnují a vzdělávají je. Navštěvovali jsme i státní školku, a školka Sion je diametrálně jinde. Nemůžeme vůbec nic vytknout, děti se do školky těší a nechtějí odcházet domů a to už samé svědčí o spokojenosti samotných dětiček.

Takže jejich logo „máme rádi děti“ platí.

maminka od Sebíka

Dětem se nechce domů

Se školkou Sion jsme velmi spokojeni, je tady rodinné prostředí, moc příjemná paní ředitelka, k dětem se tady chovají jako ke svým vlastním a nechce se jim odcházet že školky domů. Pokud se rozhodujete do jaké školky byste daly svoje dítě,tak školka Sion je ta správná volba.

P.S.: Obzvlášť děkuji tetě Monče a tetě Káje, jejich práce je nad zlato.

maminka od Natálky

Různorodá nabídka

Ve školce Sion (Kleinerových) jsme naprosto spokojeni. Verunka sem chodí ráda. Děti jsou často venku, zároveň mají dost prostoru na hraní i vzdělávání. Tety jsou sice mladé, ale velmi mile mě překvapily, jak jsou empatické, trpělivé, ale přitom důsledné. Školka pro děti pořádá často nějaké aktivity v podobě výletů, divadélek a různých poznávacích aktivit.

Školku Sion mohu jen doporučit!

maminka od Verunky

Přechod z jiné MŠ se vyplatil

V této školce se snaží dětem vyjít vstříc v jejich individuálních potřebách. Respektují je a díky tomu s nimi umí navázat skvělý vztah a efektivně pracovat na jejich rozvoji. Při přechodu z předchozí školky nám vyšli vstříc a mohli jsme tak poklidně zaplout do nového kolektivu. Náš syn je v této školce opravdu rád.

maminka Verča a taťka Ondra

Neměnila bych

Se školkou jsem nadmíru spokojená. Tety mají skvělý přístup k dětem. Rodiče o všem vždy informují. Vždy, když jsem potřebovala něco řešit, tak se paní ředitelka maximálně snažila. Tahle školka byla pro nás skvělá volba a neměnila bych.

maminka od Laurinky

Domácí prostředí

Příjemný až domácí přístup, bezstresové prostředí, pestré výlety. Dcera prožila krásná školková léta. Neměnili bychom.

tatínek a maminka Beátky

Pěstujeme ovoce a zeleninu

Ve školce jsou úžasně příjemné a milé tety, které mají o děti opravdu zájem. Děti mají k dispozici krásnou velkou zahradu, na které si kromě hraní zkoušejí pěstovat ovoce a zeleninu. Moc se nám libí i smíšená třída, kde se potkávají menší i větší děti a učí se tak spolu přirozeně vycházet a navzájem si pomáhají

maminka od Elišky

Možnost přizpůsobit dobu pobytu dítěte jeho potřebám

Jako rodiče jsme moc rádi, že syn může navštěvovat školku Sion. Moc oceňujeme individuální (a velmi vstřícný) přístup k dětem, flexibilitu celého systému (například, možnost přizpůsobit dobu pobytu dítěte ve školce jeho potřebám aj.) a spolupráci s rodiči. Jsme vděční za přátelskou atmosféru, kterou vytváří tety ze třídy Bonbonky.

Obdivujeme rozmanitý program a kreativitu tet ze školky. Znalosti a návyky jsou předávány nenásilnou, ale vytrvalou a záživnou  formou. Pozorujeme, jak se posunul syn ve svém osobním vývoji k samostatnosti, ochotě pomáhat ostatním a fantazírovat. 🙂

maminka od Daníka

Splněný sen

SION je pro nás splněným snem o dokonalé školce. Jsme zkrátka nadšení úplně vším. Moc oceňujeme maximální nasazení tet Lucky a Týnky.

maminka od Anitky

K cíli dojít svým tempem a svou cestou

Rastík na školku moc rád vzpomíná. Zpětně moc oceňuji, že děti nebyly vystaveny soutěžnímu přístupu, ale spíše spolupráci a měli čas, aby si k cíli došli svým tempem a svou cestou. 🙂 Díky

maminka od Rastíka

Důvěra, láska, přátelství

Rádi bychom velice poděkovali všem zaměstnancům mateřské školy Sion ulice Kyjovská, za jejich obětavý přístup. Vytváří rodinnou atmosféru, která je provázena důvěrou, láskou, přátelstvím a dobrou spoluprací školky s rodinou. Sonička se vždy velice těšila do školky na tety a děti, i když jí zpočátku trvalo se zapojit. Naštěstí jí pomohl laskavý přístup tet, který nám bude chybět.

maminka a tatínek od Soničky