Kroužek předškoláka

Pro budoucí prvňáčky jsme připravili novinku – Kroužek předškoláka (předškolní výchovu). Jedná se o výuku zábavnou formou, kdy např. dítě zdobí vázu, doplňuje vlny na moři, vzorkuje prostírání, sestavuje z matematických tvarů různé objekty, vybarvuje, povídá si nad obrázkovou knihou, zpívá si s ukazováním apod. Děti se tak rozvíjejí v oblastech především grafomotoriky (správné držení tužky, uvolněná ruka, schopnost soustředit se na detaily a jemnosti při psaní – věci důležité pro správné psaní písmen v budoucnu), dále v oblasti matematických představ (umění pojmenovat základní geometrické útvary, kombinovat, počítat, třídit a porovnávat), správně rozpoznávat barvy, strany, umět se rychle zorientovat v obrázku, vyjadřovat se a mnoho dalších věcí.

Kroužek probíhá v příjemném prostředí naší ZŠ Sion (budova Mandysova) s moderním vybavením (včetně interaktivní tabule a atraktivních pomůcek), a to ve středu v čase 15-16 h. Na děti se těší milá paní učitelka, která jim ráda pomůže s každým úkolem.

Pokud máte o kroužek zájem, dejte nám co nejdříve vědět, přihlásit své dítě můžete i v průběhu. A ještě jedna důležitá informace – kroužek je zdarma.