Školní projekty 2013

Mezinárodní spolupráce s partnerskou školou v Anglii

Královéhradecký kraj nás podpořil v rámci mezinárodní spolupráce 2013. Díky této podpoře se mohl uskutečnit výměnný pobyt 14 našich žáků a 2 učitelů v partnerské škole King’s School Basingstoke.

Kompenzace nájemného za rok 2013

Město Hradec Králové podpořilo práci, kterou děláme v rámci školního dění, školní družiny a dalších volnočasových aktivit pro žáky i širokou veřejnost, ve formě částečné kompenzace nájemného.

Družina a školní klub je prima

Pracujeme na tom, aby čas strávený v družině byl pro děti plnohodnotným naplněním jejich odpolední činnosti. Proto pro děti vytváříme atraktivní zázemí a projekty, které je zajímají a inspirují. V roce 2013 Královéhradecký kraj podpořil následující družinové projekty: Jsme přece Češi, Malý zdravotník, Čím budu, až budu velký, Dopravní projekt, Relaxace v družině a školním klubu a Námořnické slavnosti.

Námořnické slavnosti 2013 a Adventní trhy 2013

Město Hradec Králové podpořilo naše dvě zajímavé školní akce. Námořnické slavnosti především přispívají pozitivnímu vnímání školy dětmi, které si ji spojují s příjemnými zážitky, zároveň posilují národní cítění a rozvíjejí v dětech kreativitu. Adventní trhy kromě nádherné předvánoční atmosféry a skvělých vystoupení našich žáků jsou také zaměřené na to, aby naši žáci udělali něco praktického pro ostatní. Letos jsme opět podpořili studium indické holčičky Mahimy a zároveň naši žáci zorganizovali projekt Vánoce splněných přání pro děti z azylového domu pro matky s dětmi v Hradci Králové.