Soutěže a úspěchy 2019-2020

Výtvarná soutěž

Dne 24. února byl na budově Kleinerových vyhlášen výkres měsíce, tentokrát na téma „Portrét“. Vítězem se stal výtvor Davida Zuščáka z 6. třídy. Moc mu gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích!

Zeměpisná olympiáda

Dne 21. ledna proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády, které se zúčastnili žáci 6.-9. třídy. Do okresního kola, které proběhlo 26. února, postoupili z šesté třídy Lucie Beránková, ze sedmé třídy Tobias Thompson a z deváté Jiří Porkert.

Výtvarná soutěž

Dne 13. ledna 2020 na společném ránu na budově Kleinerových byl vyhlášen výkres měsíce s tématikou „Galaxie“. Tentokrát se do soutěže zapojili žáci 6. třídy a po velmi těžkém rozhodování vyhrál výkres, jehož autorkou je Markéta Kunešová. Blahopřejeme!

Výtvarná soutěž

V pátek 29. listopadu proběhla vánoční soutěž o nejhezčí betlém z keramické hlíny. Návštěvníci tradičních Adventních trhů měli možnost hlasovat z výběru těch nejlepších betlémů vytvořených žáky během listopadu. Vítězem se stal výtvor Richarda Cee z 5. třídy. Blahopřejeme!

Výtvarná soutěž

V listopadu 2019 proběhla na facebooku a instagramu výtvarná soutěž na téma Václav Havel. Hlasovalo se až do pátečního večera a v pondělí 11. listopadu jsme na budově Kleinerových znali výsledky. Nejhezčím výkresem byl vyhlášen výtvor Karla Vaňury z 6. třídy. Moc mu gratulujeme a přejeme spoustu dalších nádherných kreseb!