Tým školy 2020-2021

Budova Mandysova (1.-4. třída)
Daniela Truhlářová – zástupce ředitelky, třídní učitelka 4. třídy, metodik prevence
Jana Kmochová – třídní učitelka 1. třídy
Soňa Smitková – třídní učitelka 2.-3. třídy
Kristýna Čuperková – týmová učitelka 2.-3. třídy, učitelka tělesné výchovy
Petra Dachovská – učitelka anglického jazyka
Lukáš Brebera – učitel tělocviku a psaní všemi deseti, asistent 2.-3. třídy, družina
Zdeňka Heringová – družina
Libuše Pírová – asistentka družiny
Gabriela Wágnerová – školní asistent, školní družina
Jan Skořepa – školní asistent, personální a technická podpora

Budova Hradecká – Školní budova Podnikatelského centra (5.-9. třída)
Pavlína Bártová – ředitelka školy, učitelka českého jazyka
Květa Zachařová – třídní učitelka 5. třídy, učitelka matematiky
Kateřina Továrková – asistentka 5. třídy, školní asistent, školní klub
Andrea Chochrunová – třídní učitelka 6. třídy, učitelka hudební výchovy, šikovných rukou, pracovních činností a umění a kultury, výchovný poradce
Dorota Kohoutová – učitelka českého jazyka a tělocviku, asistentka 6. třídy
Petr Matys – asistent 6. a 7. třídy, školní klub
Josef Neškodný – třídní učitel 7. třídy, učitel anglického a ruského jazyka a tělesné výchovy
Martina Sálová – asistentka 7. třídy, učitelka tělesné výchovy, vedoucí školního klubu
Galina Tjuková – třídní učitelka 8. třídy, učitelka německého jazyka, světa kolem nás, přírodních věd a tělesné výchovy
Petra Polívková – učitelka přírodních věd
Václav Kohout – třídní učitel 9. třídy, učitel dějepisu, počítačů, psaní všemi deseti, občanské a tělesné výchovy
Nikola Smutná – učitelka přírodních věd a českého jazyka
Jan Skořepa – školní asistent, personální a technická podpora
Věra Lukášová – speciální pedagog

Provoz
Lenka Bednářová – kancelář školy
Denisa Škrášková – vedoucí kuchyně, vedoucí kuchařka
Danuše Tomášová – kuchařka, výdej obědů
Pavla Pivoňková – kuchařka, výdej obědů
Lenka Zavoralová – úklid
Luboš Groh – školník

Ostatní
Irena Steinhauserová – administrativa a koordinátorka individuálního vzdělávání
Judita Kapicová – učitelka individuálního vzdělávání
Hana Tůmová – učitelka individuálního vzdělávání